U Olomouce se srazila čtyři osobní auta, jeden člověk při nehodě zemřel

Ilustrační fotografie.
Ilustrační fotografie., foto: Pixabay
ČTK 14. listopadu 2021 19:56
Sdílej:

Na silnici II/435 u Nemilan, místní části Olomouce, se dnes večer srazila čtyři osobní auta. Jeden člověk zemřel, několik dalších lidí utrpělo zranění, sdělila ČTK policejní mluvčí Miluše Zajícová. Krajští hasiči na twitteru uvedli, že zdravotníkům asistovali v péči u tří zraněných osob. Silnice i blízký nájezd a sjezd z dálnice D35 jsou uzavřeny.

"Dnes v podvečer se stala vážná dopravní nehoda, při které došlo ke střetu čtyř osobních vozidel na komunikaci mezi Olomoucí a obcí Kožušany – Tážaly, při které došlo k úmrtí jedné osoby a ke zranění dalších osob," uvedla Zajícová.

Auta se podle policie srazila zhruba v 17:15. "Na místě probíhá šetření této závažné dopravní nehody za účasti soudního znalce, specialistů na šetření nehod a kriminalistů ze služby kriminální policie a vyšetřování, zjišťuje se příčina a další s ní související okolnosti. Policisté na místě řídí dopravu. Bližší informace k nehodě v tuto chvíli nejsou k dispozici a budou poskytnuty v zítřejší (pondělní) tiskové zprávě," uvedla Zajícová.

Kvůli nehodě je uzavřena silnice II/435 i blízký exit 272 Nemilany na dálnici D35. Policie odklání dopravu na objízdné trasy. Omezení podle informací uvedených na webových stránkách policie nejspíše potrvá do pozdních večerních hodin.

Stalo se
České celebrity
Sámer Issa

Sámer Issa se těší na novou kapitolu osobního života. Bude se ženit

V českém šoubyznyse se můžeme těšit na další svatbu. Poprvé se bude ženit muž, který se v průběhu let tak trochu ztratil z očí. Je to konkrétně Sámer Issa, který v sobotu, tedy den po prvním máji, oznámil zásnuby.

Domácí
HZS Ústeckého kraje

Hasičům se daří zdolávat požár v Českém Švýcarsku

Hasiči zásadně pokročili s hašením požáru v Českém Švýcarsku, s nímž zápasí už od soboty. Oheň se v pondělí podařilo dostat pod kontrolu, už dnes by se měly snížit počty nasazených jednotek. Zásah by mohl skončit do konce probíhajícího týdne. 

Světové celebrity
princezna Eugenie

Princezna Eugenie čeká další dítě, oznámil Buckinghamský palác

Britská královská rodina se ještě letos opět početně rozroste. Těhotenství v pondělí oznámila princezna Eugenie, jedna z dcer bývalého prince Andrewa. Mladší z dvojice sester se těší už na třetího potomka.

Světové celebrity
Cameron Diaz

Třiapadesátiletá Cameron Diaz přivítala na světě dalšího syna

Herečka Cameron Diaz a její manžel, rocková hvězda Benji Madden, šokovali své fanoušky radostnou novinkou. Třiapadesátiletá hvězda filmu Charlieho andílci a sedmačtyřicetiletý člen kapely Good Charlotte v pondělí 4. května prostřednictvím sociálních sítí oznámili, že se jejich rodina rozrostla o třetího potomka. Na svět přivítali syna, který dostal velmi neobvyklé jméno.